VÁNOČNÍ NABÍDKA

Vánoce jsou obdobím radosti, a co by to bylo bez několika speciálních hostů? Představujeme naši jedinečnou vánoční dvojku: Grinch a Olaf! Grinch je tu, aby dělal neplechu, a Olaf, naopak, aby se postaral o to, aby všechno dobře dopadlo.

Tito neobvyklí vánoční hosté rozzáří nejen vánoční stromeček, ale i oči všech dětí a návštěvníků. Můžete si s nimi vyfotit nezapomenutelné vzpomínky, nechat je procházet kolem nebo jim dovolit trochu řádění, třeba na podiu vánočního vystoupení ve vaší obci.

Nechte se unést do světa Vánoc s Grinchem a Olafem, kteří dodají vaší události ten pravý vánoční nádech. Ať už plánujete oslavu, vánoční trh nebo jakoukoli jinou událost, tato vánoční dvojka udělá Vánoce ještě magičtějšími.

Kontaktujte nás a přiveďte si Grincha a Olafa na své vánoční akce!

GRINCH A OLAF

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Sdílejte s námi