Skákací hrady

S našimi skákacími hrady si můžete být jisti, že vaše událost bude vyjímečná, plná radosti a smíchu.

Máme širokou nabídku skákacích hradů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vaší události. Naše profi skákací hrady jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu PVC Tarpaulin a lehce pojmou i víc než 10 dětí. Certifikát bezpečnosti je samozřejmostí a můžete si vybrat, zda chcete hrad včetně našeho dozoru či bez. 

A to není vše! Kromě skákacích hradů nabízíme i nafukovací hry jako je Překážková dráha, Fotbalová branka, Nerf střelnice nebo zábavné atrakce jako je Pěnové dělo nebo houpačky. Vůbec nejoblíbenější je ale mega NOVINKA WipeOute nebo skvělá zábava i pro dospělé - Gladiátor ! 

Nečekejte a udělejte z vaší akce něco výjimečného. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost vám přinést nezapomenutelnou zábavu, která oslní všechny vaše hosty.

Hrady

 

Překážková dráha

 

Skluzavky

 

Sportovní

 

Bazén

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Sdílejte s námi