int(1)

NOVINKY 2024 !!!

 • Avengers - Reální superhrdinové na Vaši akci - Nenechte si ujít, objednejte ihned!!!

  9.2.2024

  Letos jsme posunuli laťku ještě výš... Koupili jsme pro vás další unikát, který nikdo jiný v ČR nemá. Jsou to reální hrdinové Avengers - neuvěřitelný HULK , úžasný SPIDERMAN a odvážný KAPITÁN AMERICA. Společně vám můžou předvést svou AVENGERS SHOW nebo klidně jen dělat radost dětem i dospělým, fotit se s nimi a udělat vaši akci nezapomenutelnou. Více v sekci ''AVENGERS''

  Img_0039     Gif-avengers-show       Img_0856

 • Nový a jedinečný TYRANOSAURUS REX

  1.1.2024

  Jako první v ČR vám nabízíme zcela jedinečnou možnost si objednat na svou akci realného dinosaura z Jurského parku, který vám doopravdy vyrazí dech. Skutečný realistický Tyranosaurus Rex, jehož řev uslyší všichni okolo! Ale nebojte se, ve dvojici s nepřemožitelným Hulkem ohromí všechny návštěvníky Vaši akce. Neváhejte a objednejte si je co nejdříve.

  Image00003   Image00005   Img_1316     Dino

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Sdílejte s námi