Kdo jsme

Vítejte u agentury Marco - Vaší bránou do světa nekonečné zábavy!

Naše zábavní agentura je zde, aby vám přinesla nepopsatelnou radost, smích a nezapomenutelné chvíle. S dlouholetou zkušeností a vášní pro zábavu, jsme připraveni udělat z každé události nezapomenutelný zážitek.

Co od nás můžete očekávat? Začněme našimi originálními maskoty ze zahraničí, které jsou vytvořeny na míru vašim představám. Jsou to nejen postavičky, jsou to hrdinové příběhů, kteří přinášejí úsměv na tváři každého. A pokud toužíte po skvělém zábavním vybavení, naše skákací hrady jsou připraveny přidat do vaší akce adrenalin a radost.

A co by to byla zábava bez hudby? Naše hudební produkce a profesionální DJ s bohatými zkušenostmi se postarají o to, aby na vaší akci hrála ta nejlepší hudba a aby všichni tancovali do noci.

Naše služby nejsou omezeny pouze na rodinné zábavy. Jsme tady pro všechny, kteří hledají způsob, jak oslavit, ať už jde o svatbu, firemní akci nebo veřejný festival. U nás je zábava zaručena!

Nechejte nás udělat z vaší události něco speciálního. Kontaktujte nás ještě dnes a připravte se na nezapomenutelný zážitek.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Sdílejte s námi