Maskoti

Naši unikátní Maskoti nesmí chybět na žádné akci! 

U nás se nejedná jen o maskoty, ale o skutečné hrdiny, kteří přinášejí radost a nezapomenutelné zážitky nejen dětem, ale i dospělím, kteří se s nimi chtějí vyfotit.

Ale naše péče o detail nekončí pouze u maskotů. Vždy vybíráme personál, který se dokáže v kostýmu pohybovat tak přirozeně, že budete mít pocit, že stojíte tváří v tvář skutečným postavám z pohádek. Dětem se rozzáří úsměv na tváři, když se setkají se svými oblíbenými hrdiny z pohádek.

Naše nabídka zahrnuje ikony jako Mickey a Minie, oblíbený Bing, hrdiny z Toys Story, Mášu a Medvěda, Sonica a spoustu dalších..

Pro soukromé oslavy cena zahrnuje např.: předání dortu, malý program s dětmi - písničky a tanečky, focení... 45-60min.

Na veřejných festech vytváří skvělou náladu když chodí mezi lidmi a fotí se. Naši Maskoti samozřejmě nabízí i zábavné vystoupení ''Maskotí Show'' - Více se dozvíte v této sekci.. 

NOVINKA 2024!!!

Největší UNIKÁT a naprostá BOMBA je neuvěřitelný obrovský Hulk, kterého nikdo jiný v České republice nemá. Nejlépe vynikne když ho doprovází úžasný Spiderman a Kapitán America.

Více se dozvíte v sekci Avengers.

MEGA NOVINKA 2024 TYRANOSAURUS REX !!! Jako jediní máme reálného obrovského Tyranosaura Rexe, kterého musíte vidět! Naprostý unikát, který všem lidem otevře ústa. 

Můžete si je objednat na jakoukoliv akci, kde budou chodit mezi hosty a vytvoří atmosféru plnou zábavy a radosti. Ať už jde o firemní akci, obecní slavnosti či dětské dny nebo soukromou oslavu, naši maskoti přinesou úsměvy na tvářích všech přítomných.

Nechte nás vám přinést opravdový pohádkový svět. Kontaktujte nás a připravte se na nezapomenutelný zážitek s našimi maskoty.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Sdílejte s námi